Η μικρή Αναστασία σχηματίζει με τα δάχτυλά της το σήμα της νίκης
Μια νέα φωτογραφία της 7χρονης ανιψιάς της, Αναστασίας, κοινοποίησε στο instagram η Έρρικα Πρεζεράκου. H μικρή που νοσηλεύεται σε νοσοκομείο του Χιούστον στην Αμερική με όγκο στον εγκέφαλο, ποζάρει σχηματίζοντας με τα δάχτυλά της το σήμα της νίκης.
![anastasia-320x569](https://i0.wp.com/i1.prth.gr/images/w880/files/2020-11-21/anastasia-320x569.png?resize=320%2C569&ssl=1)
Η Έρρικα Πρεζεράκου που έχει μεγάλη αδυναμία στην κόρη της αδελφής της, συνεχίζει να φροντίζει με κάθε τρόπο –και μέσω των social media- να ενισχύσει το κύμα αγάπης και συμπαράστασης για την 7χρονη ανιψιά της που διαγνώστηκε αιφνιδιαστικά το καλοκαίρι, με την πλέον επιθετική μορφή παιδικού καρκίνου DIPG στον εγκέφαλο.