Ματίνα Παγώνη: Οι νέες δηλώσεις που προκάλεσαν αντιδράσεις
Η γνωστή λοιμωξιολόγος έχει αποκτήσει δημοσιότητα με τις τηλεοπτικές της εμφανίσεις σχετικά με την πανδημία και πλέον αποτελεί δημόσιο πρόσωπο, που δεν διστάζει να μιλήσει και για την ίδια.
![Ματίνα Παγώνη: “Ο κόσμος στον δρόμο μου λέει ότι η κάμερα με αδικεί, από κοντά είμαι πιο όμορφη”](https://i0.wp.com/cdn.i-diakopes.gr/uploads/2022/05/pagoni-1-730x552.jpg?resize=662%2C501&ssl=1)
Η Ματίνα Παγώνη αποκάλυψε στην εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη πως λατρεύει τον κόσμο της ομορφιάς, ενώ ξεκίνησε να βάφεται από την ηλικία των 17 ετών. Έτσι, ο Αρτ από την «Φωλιά των Κου Κου», «εισέβαλλε» στο γραφείο της λοιμωξιολόγου, για να της κάνει ένα δώρο! «Είστε η αγαπημένη της εκπομπής μας» της είπε και της πρόσφερε ένα beauty box!
Περισσότερες δηλώσεις από την Ματίνα Παγώνη
Η Ματίνα Παγώνη τους ευχαρίστησε και αποκάλυψε πως το πρώτο πράγμα που αγόρασε με το άνοιγμα των μαγαζιών ήταν…. καλλυντικά! Ανέφερε μάλιστα πως ο κόσμος που τη συναντά στο δρόμο της λέει πως από κοντά είναι πιο όμορφη και ότι η κάμερα την αδικεί. Ακόμα, η Ματίνα Παγώνη μίλησε για το πότε προβλέπεται να επανέλθουμε στην κανονικότητα, ενώ δε δίστασε να αναφερθεί και στη συνάντησή της με τον Τάκη Ζαχαράτο.